Copo Plus | درباره کوپوپلاس

کوپوپلاس چیست؟

کوپوپلاس به عنوان زمینه‌ساز بستری متفاوت در حوزه تخفیفات گروهی فضای آنلاین، پا به عرصه نهاد تا تجربه‌ای لذت‌بخش را در قالب پکیج‌های تخفیفی به کاربران خود ارائه دهد، این پکیج‌ها شامل دسته‌بندی‌هایی جذاب و محبوب نظیر؛ رستوران‌، کافی شاپ، سالن زیبایی، باشگاه ورزشی، سینما و ... هستند که با ارائه پیشنهادات هیجان انگیز، در دورهمی‌ها و جمع‌های دوستانه همراه شما خواهند بود.
هدف ما، با هم بودن در کمال آرامش و آسودگی خاطر، در کنار صرفه جویی در وقت و هزینه در جهت رقم زدن خاطرات خوش بوسیله ارائه پکیج‌های تفریحی، فرهنگی و خدماتی است. بنابراین همت مجموعه در جهت معنا بخشیدن به دو قاعده اساسی مشتری مداری و یک معامله برد برد در زندگی شما خواهد بود.
با نصب اپلیکیشن کوپوپلاس از دامنه گسترده خدمات این نرم افزار در زمینه‌های مختلف رستوران، آرایشی وبهداشتی، پزشکی، تفریحی، ورزشی و حتی گردشگری و هتل بهره‌مند شوید.
احترام به نظر مشتری در راستای سازندگی هرچه بیش‌تر، تعهد در انجام وظیفه خود در قبال مشتریان به نحو احسن و ارائه بالاترین کیفیت از سوی طرف قراردادها، سه اصل اساسی کوپوپلاس محسوب می‌شود که همواره در مسیر تحقق هرچه بهتر آن قدم برمی‌دارد. امید است که در این راه، خدمات شایسته و درخور هم‌وطنان عزیزمان را فراهم کنیم